691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem, Śląskie, Częstochowa, Śródmieście

Oferta
2,100 zł
82 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 Miejsce parkingowe: Rok budowy:

Oferujemy do wynajęcia dwupoziomowy Apartament o powierzchni 82m2, usytuowany na drugim piętrze w nowoczesnym budynku, gdzie mieści się dwanaście oddzielnych apartamentów o różnej powierzchni i standardzie wyposażenia. Apartament wolny od 1 Października.

Lokalizacja:

Budynek zlokalizowany w Centrum Częstochowy. W bliskim połozeniu znajdują sie ważne dla naszego miasta instytucje : Starostwo Powiatowe (20 m), Urząd Marszałka województwa śląskiego (100 m), Ślaski Urząd Wojewódzki (100m), Urząd Miasta Częstochowy (300 m) oraz oczywiscie Klasztor Jasnogórski (1500 m). W pobliżu Apartamentów znajduje się również supermarket Simply (150 m), gdzie mogą Państwo dokonać codziennych zakupów spożywczych, lodowisko wraz z boiskiem do piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki i basen letni (150m) oraz stacje PKP i PKS (300 m)

Mieszkanie:

Mieszkanie składa się z dwóch poziomów: niższy poziom to obszerny salon połączony z aneksem kuchennym oraz jadalnią, przedpokój, garderoba i łazienka z prysznicem, wyższy poziom to duża sypialnia, druga garderoba oraz łazienka z wanną.
Apartament jest w pełni wyposażony- można się wprowadzić jedynie z walizka, gdyż posiada pełne umeblowanie, sprzęty kuchenne, zastawę, pościel, ręczniki, telewizor, internet – gotowy do zamieszkania!!!

Budynek:

Budynek o ciekawej architekturze, nowoczesny, ocieplony i otynkowany. Przed budynkiem znajduje się duży ogrodzony parking dostępny dla mieszkańców, dozorowany całodobowo. Do dyspozycji lokatorów jest również zadbany ogród z miejscem do grillowania.
Do dyspozycji mieszkańców jest także ogólna pralnia zaopatrzona w pralki automatyczne i suszarki, funkcjonujące po uruchomieniu wpłatomatów.

Opłaty

Prad, woda, gaz według wskazań liczników. Kaucja zabezpieczająca.

Serdecznie zapraszamy !aracerescort in uaeрукопашный бой братеевоозеро натрон

Mapa

Michał Smok

Licencja nr. 18794

Zobacz profil

Kontakt

Inne