691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Wszystkie wpisy

Bezpłatna sesja zdjęciowa nieruchomości

  • 2 kwietnia 2015

living-room-527646_1280

Bezpłatna sesja zdjęciowa nieruchomości. Na skuteczność sprzedaży lub wynajmu Państwa nieruchomości nie tylko wpływa atrakcyjna cena i lokalizacja, ale jednym z najbardziej istotnych elementów jest pierwszy wizerunek, a w tym przypadku są to dobrze wykonane zdjęcia.

Zdjęcia to Pierwszy element, na który kupujący zwraca uwagę. To właśnie dzięki nim zaczyna on czytać charakterystykę nieruchomości i wykonuje telefon z zapytaniem.

A Jedno dobrze wykonane zdjęcie jest w stanie wywołać u potencjalnego nabywcy takie emocje, że lokalizacja, stan i wartość nieruchomości schodzą na dalszy plan.

Na portalach ogłoszeniowych znajdują Państwo bardzo dużo ofert nieruchomości ze źle wykonanymi zdjęciami, które nie odzwierciedlają prawdziwego uroku nieruchomości oraz potrafią zniekształcić obraz pomieszczeń, co w rezultacie prowadzi do braku zainteresowania daną nieruchomością.

Dlatego też wykonujemy dla Państwa profesjonalną sesję fotograficzną, która w perfekcyjny sposób wyeksponuje wszystkie walory sprzedawanej lub wynajmowanej nieruchomości.

Usługa ta jest bezpłatna dla wszystkich klientów, którzy sprzedają swoją nieruchomość w ramach ramach umowy z naszą Agencja. что такое оптимизация сайтаescorts in kuwaitзанятия кикбоксингом братиславскаятур бали май