691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Wszystkie wpisy

Kompleksowe Zarządzanie Najmem w Częstochowie i okolicach

  • 31 lipca 2019
Zarządzanie umową najmu – to kompleksowa obsługa wynajmu

Zarządzanie umową najmu

W dzisiejszych czasach często zdarza się, że wyjeżdżając za granicę zostawiamy w kraju mieszkanie czy dom, opiekę nad nim powierzając rodzinie. Ale gdy wyjeżdżamy całą rodziną zdarza się że nasze mieszkanie stoi puste i bez opieki, a obowiązki za granicą nie pozwalają nam na częste podróże. Czy jednak tak musi być? Wcale nie. Możesz bowiem powierzyć je profesjonalistom zajmującym się opieką nad nieruchomością oraz zlecić jego wynajęcie. Istotne jest tu oczywiście aby powierzyć zarząd osobom kompetentnym i fachowo przygotowanym do świadczenia takich usług. Jako profesjonalne biuro nieruchomości oferujemy Państwu rzetelną, solidną i profesjonalną obsługę również w sektorze zarządu najmem nieruchomości.

Czym jest zarządzanie najmem?

To po prostu wyręczenie właściciela w zarządzie lokalem. Naszym zadaniem jest odciążyć Państwa od wszelkich formalności związanych z wynajęciem lokalu czy domu. Do naszych obowiązków należy wyszukanie najemcy, przygotowanie umowy oraz czuwanie nad terminowością i prawidłowością wnoszonych opłat a także rozliczanie mediów za mieszkanie. Jesteśmy profesjonalistami, a naszym priorytetem jest najwyższa dbałość o powierzony lokal aby zapewnić Państwu jak najwyższe dochody z najmu.

Jakie formalności należy wypełnić?

Jeśli chciałbyś powierzyć nam najem swojego mieszkania, domu czy lokalu użytkowego, a nie wiesz od czego zacząć, po prostu skontaktuj się a nami. Nasi specjaliści od rynku najmu zajmą się wszystkimi formalnościami, z przygotowaniem dokumentacji włącznie. Nasze wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku i trendów na nim obowiązujących jest gwarancją szybkiej finalizacji umowy najmu Państwa lokalu.

Dokumentacja

Działamy na podstawie pisemnej umowy z właścicielem lokalu i pełnomocnictwa. Oba te dokumenty są niezbędne abyśmy mogli najlepiej wypełniać swoje obowiązki i aby współpraca przebiegała jednomyślnie. Do każdej umowy przygotowujemy indywidualne dokumenty, aby optymalnie określić Państwa oczekiwania i nasze obowiązki.

Jakie nieruchomości można zlecić do zarządzania?

Tak naprawdę forma prawna nie ma znaczenia, gdyż można zlecić zarządzanie najmem zarówno mieszkania jak i domów czy lokali użytkowych. Jedynym wymogiem jest abyś był jego właścicielem.

Wady i zalety zarządzania najmem

W zasadzie umowa ta to same korzyści dla właściciela, który oddaje swoje mieszkanie czy dom w zarządzanie naszym profesjonalistom. To my odpowiedzialni jesteśmy za prawidłowe jej wykonanie, a od chwili zawarcia umowy przejmujemy administrowanie nieruchomością i odpowiedzialność za nią, poszukujemy najemców, opłacamy rachunki. W ten sposób wyręczamy właściciela w tych obowiązkach. Wszystkie podejmowane przez nas działania wykonujemy z najwyższą starannością. Aby najlepiej zabezpieczyć interesy właściciela, posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, zatem ryzyko ze strony Klienta jest równe zeru.

Czy warto?

Zawsze warto zmienić nic w coś. Powierzenie zarządzania najmem naszym specjalistom może przynieść same korzyści właścicielowi. To bezpieczna, skuteczna i bardzo wygodna forma która łączy zarząd i opiekę nad nieruchomością.

Jeśli nadal macie Państwo wątpliwości lub pytania związane z tematem, zapraszamy do kontaktu, chętnie wyjaśnimy szczegóły.

atrium duo nieruchomości częstochowa atrium duo opinia biuro nieruchomości częstochowa dom idealna kuchnia jak modnie wykończyć dom jak modnie wykończyć mieszkanie Jak urządzić kawalerkę? jak zaprojektować kuchnię? kawalerka kryzys 2022 kuchnia kuchnia na wymiar nieruchomosci czestochowa ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe a zdrowie ogrzewanie podłogowe wady ogrzewanie podłogowe w bloku ogrzewanie podłogowe zalety Program "Pierwsze mieszkanie" Program rządowy rachunek oszczędnościowy 2023 rynek mieszkań 2022 rynek nieruchomości 2023 rynek nieruchomości 2024 styl marynistyczny sztuczna inteligencja Sztuczna inteligencja w branży nieruchomości trendy wnętrzarskie 2023 twoja idealna kuchnia Urządzanie mieszkania wnętrz 2023 wnętrza wykończenie wnętrze co jest modne 2023 własny dom