691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

Cenisz sobie spokój i bliskość natury? Sprawdź! – Dom na sprzedaż, śląskie, Częstochowski (Pow.), Przyrów (Gm.), Wiercica

Oferta
199,000 zł
151,60 m2 Liczba pokoi: 5 Piętro: parterowy Miejsce parkingowe: Rok budowy:

NOWOCZESNY, ORYGINALNY DOM TYPU “BUNGALOW”,W STANIE SUROWYM OTWARTYM, WYBUDOWANY Z MATERIAŁÓW WYSOKIEJ JAKOŚCI, WEDŁUG PROJEKTU “ARIZONA”, ZAPROJEKTOWANY NA JEDNYM POZIOMIE: PODZIELONY NA PRZESTRONNĄ STREFĘ DZIENNĄ Z OTWARTĄ KUCHNIĄ UWZGLĘDNIAJĄCĄ MIEJSCE NA WYSPĘ, JADALNIANĄ ORAZ STREFĘ INTYMNĄ SYPIALNIANĄ SKŁADAJĄCĄ SIĘ Z CZTERECH SYPIALNI… ROZKŁAD POMIESZCZEŃ W OPISIE PONIŻEJ.

Lokalizacja:

Nieruchomości zlokalizowana w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim, w gminie Przyrów, w miejscowości Wiercica, wśród jednorodzinnej zabudowy mieszkaniowej przy głównej drodze.

W bliskim sąsiedztwie sklep lokalny, dalej Lewiaten, kościół, przystanek komunikacji podmiejskiej, stacja kolejowa Julianka, jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, rzeka Wiercica oraz strumień Kanał Lodowy, które są dopływami rzeki Warty.

Odległości:

1,7 km (2 min) od Drogi Wojewódzkiej 793
3 km (3 min) od centrum Przyrowa
9,5 km (9 min) od centrum Janowa
30 km (35 min) od centrum Częstochowy

Budynek:

Nowoczesny, niepowtarzalny, oryginalny dom w stylu modernistycznym, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, wykonany z materiałów najwyższej jakości, w stanie surowym otwartym, wybudowany w 2016/2017r. z pustaka ceramicznego Max, niepodpiwniczony, wolno stojący o powierzchni użytkowej 151,6m2, z garażem dwustanowiskowym, usytuowany na działce o powierzchni 10135m2. W głębi posesji zaprojektowano budynek gospodarczy.

Rozkład pomieszczeń:

Strefa dzienna: wiatrołap, garaż dwustanowiskowy, pom. gosp., kotłownia, wcx2, spiżarka, pralnia/garderoba. przestronny salon z otwartą kuchnią, jadalnia.
Strefa sypialniana: cztery sypialnie (bądź trzy + gabinet), dwie łazienki, holl.

Przedstawiona propozycja to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących nieszablonowe modernistyczne rozwiązania architektoniczne zgodne ze współczesnymi trendami, przemyślany układ pomieszczeń zapewnia doskonałą komunikację i radość z mieszkania.

Dodatkowe informacje:

– Prąd przy działce, przyłącze wodociągowe zaprojektowane.

Kredyt:

NASZ SPRAWDZONY DORADCA POMOŻE CI W UZYSKANIU NAJTAŃSZEGO I NAJLEPSZEGO KREDYTU HIPOTECZNEGO NA RYNKU.

Zapraszamy.

PROPOZYCJA SKIEROWANA DLA LUDZI PRAGNĄCYCH:
– UCIEC Z DALA OD MIEJSKIEGO ZGIEŁKU,
– SPOWOLNIĆ LUB ZATRZYMAĆ CZAS 🙂
– ZŁAPAĆ ODDECH W CISZY I SPOKOJU, WŚRÓD SZUMIĄCYCH DRZEW, W OTOCZENIU PRZYRODY.

Mapa

Michał Smok

Licencja nr. 18794

Zobacz profil

Kontakt