691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

Dom na sprzedaż, Śląskie, Częstochowa, Tysiąclecie

Oferta
995,000 zł
236 m2 Liczba pokoi: 7 Piętro: 1 Miejsce parkingowe: 1 Rok budowy:

DOM REZYDENCJA NA SPRZEDAŻ, NIERUCHOMOŚĆ ZNAKOMICIE ZLOKALIZOWANA, IDEALNA DO ROZBUDOWY I PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ.

LOKALIZACJA:

Nieruchomości zlokalizowana w województwie śląskim, w miejscowości Częstochowa, w dzielnicy Tysiąclecie (na pograniczu z dzielnicą Śródmieście).

Bardzo dobra dostępność komunikacyjna – dojazd drogą asfaltową dobrej jakości. W bezpośrednim otoczeniu jedne z głównych ulic miasta – Aleja Jana Pawła II, ulica Dekabrystów oraz ulica Szajnowicza-Iwanowa.

Korzystna dostępność do zaplecza socjalno-bytowego – handel, usługi, urzędy etc.). W bliskim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, market spożywczy, restauracja, stacja benzynowa, myjnia itp.

BUDYNEK:

Wybudowany w latach 60 – tych, w technologii murowanej tradycyjnej – z cegły i kamienia, o powierzchni użytkowej 236m2, kryty papą (po renowacji w 2013r.), podpiwniczony, trzykondygnacyjny, ocieplony od wewnątrz, garaż w bryle budynku. Okna PCV antywłamaniowe wraz z roletami elektrycznymi sterowanymi indywidualnie dla każdego okna. Niezależna klatka schodowa.

Rozkład pomieszczeń:

– parter: salon, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, wc
– piętro: salon, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, wc
– kondygnacja podziemna: dwa pomieszczenia użytkowe(bar i bilard), łazienka, garaż, kotłownia.

Wykończenie wnętrz:

– parter: na podłogach w salonie wysokiej jakości płytki gresowe, na ścianach gipsówki, na sufitach sztukateria, kominek, parapety w płytkach. W pokojach na podłogach panele dębowo jesionowe, ościeżnice dębowe, drzwi dębowe, sztukateria na suficie, na ścianach gipsówki. Łazienka w glazurze i terakocie, z wanną z hydromasażem, bidet, toaleta, podwójna wentylacja czasowa elektryczna. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem, na podłodze oraz ścianach płytki wysokiej jakości. Wc w płytkach.

– piętro: na podłogach w wysokiej jakości płytki, na ścianach gipsówki. na sufitach sztukateria pozłacana, ościeżnice i drzwi dębowe. Łazienka niewykończona.

– kondygnacja podziemna: garaż – w płytkach, podwójna brama antywłamaniowa automatyczna. W pomieszczeniach na podłogach płytki wysokiej jakości, ościeżnice sosna górska, na ścianach częściowo cegła klinkierowa częściowo wykończenie drewniane. Pokój kąpielowy wykończony materiałami wysokiej jakości z wanną z hydromasażem i kabiną prysznicową, kotłownia w płytkach.

Dostępne instalacje:
– elektryczna – nowa (2009r.)- przewody miedziane, osobne liczniki dla każdego piętra, zabezpieczenia dla poszczególnych gniazdek elektrycznych.
– wodno-kanalizacyjna – nowa (2009r.)
– gazowa
– alarmowa
– monitoring
– interkom
– instalacja TV – w każdym pokoju.
– grzewcza – piec gazowy 300 litrów marki Buderus

Działka o powierzchni 907m2, ogrodzona murem z cegły klinkierowej, okucia stalowe, brama wjazdowa na posesje sterowana zdalnie. Działka zagospodarowana zielenią, częściowo wybrukowana.

PRZEZNACZENIE W PLANIE:

Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego obszar dzielnicy, w którym znajduje się nieruchomość jest oznaczony jako MWU – Tereny zabudowy mieszanej: wielorodzinnej i usług ogólnomiejskich.

Zapraszamydeeo.ruescorting agenciesшкола йоги братиславскаясколько стоит сафари в танзании восхождение на килиманджаро

Mapa

Michał Smok

Licencja nr. 18794

Zobacz profil

Kontakt

Inne