691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

Cenisz sobie spokój i bliskość natury? Sprawdź! – dom na sprzedaż, łódzkie, Pajęczański (Pow.), Nowa Brzeźnica (Gm.), Ważne Młyny

Oferta
137,000 zł
50 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: Miejsce parkingowe: Rok budowy:

Szukasz domku letniskowego całorocznego z dala od zgiełku? To dobrze trafiłeś! Niepowtarzalne miejsce o znakomitych walorach krajobrazowych. Nieopodal posesji przepływa rzeka Warta… Polecam!

Lokalizacja:

Przedstawiamy Państwu niezwykle urokliwa posiadłość zlokalizowana w Gminie Nowa Brzeźnica w leśnej osadzie, w miejscowości Ważne Młyny. Miejsce o najwyższych walorach krajobrazowych, malownicze, położone w sąsiedztwie lasów sosnowych, zabudowy całorocznej i letniskowej, nieopodal rzeki Warta oraz szlak turystyczny. Wspaniałe miejsce na weekendowy lub wakacyjny wypoczynek z dala od zgiełku miasta dla całej rodziny. Ostoja zieleni i spokoju. Dojazd do posesji przez las drogą asfaltową i utwardzoną.

Domek:

Urzekający domek murowany, wykorzystywany jako letniskowy całoroczny stylu wiejskim, o powierzchni całkowitej 61m2, wybudowany z kamienia i cegły, z zachowaną częścią z czasów przedwojennych, wybudowany w 1936r., składający się z trzech izb, łazienki, przedpokoju oraz pomieszczenia gospodarczego. Dach dwuspadowy, o konstrukcji drewnianej. Okna drewniane, doprowadzona woda. Ciepła woda możliwa z bojlera elektrycznego. Ogrzewanie za pomocą pieców kaflowych. Przed domem komórka na drewno oraz szopa o pow. 26m2. W cenie całe wyposażenie i umeblowanie.

Działka:

Ogrodzona, zagospodarowana zielenią, z wydzielonym miejscem na grilla + altana, o pow. 1300m2.

Cena do negocjacji.

Mapa

Michał Smok

Licencja nr. 18794

Zobacz profil

Kontakt