691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

Dwa domy na sprzedaż, Śląskie, Kłobucki (pow.), Wręczyca Wielka (gm.), Wręczyca Wielka

Oferta
395,000 zł
350 m2 Liczba pokoi: 8 Piętro: 1 Miejsce parkingowe: Rok budowy:

Dom na sprzedaż – Oferujemy do sprzedania nieruchomość składająca się z dwóch przyległych do siebie domów.

Dom numer 1:

Dom o powierzchni 200m2, składający się z czterech pokoi, kuchni, łazienki i spiżarki. Na podłogach panele i wykładziny. Na ścianach gipsówki. Na parterze łazienka w płytkach z kabiną prysznicową, na piętrze z narożną wanną. Kuchnia w zabudowie, częściowo otwarta na salon. Częściowo na sufitach kasetony, w kuchni panele. Wybudowany z Maxa i pustaka szarego, ocieplony, ze strychem. Okna PCV. Szkielet drewniany, na dachu papa. Balkon, Ganek. Wspólna kotłownia na węgiel/miał.

Dom numer 2:

Dom o powierzchni 150m2, składający się z czterech pokoi, dwóch kuchni, łazienki, dwóch przedpokoi i spiżarki. Na ścianach tapety, w przedpokoju boazerie. Gaz z butli. Wybudowany z kamienia i pustaka szarego, ocieplony, ze strychem. Okna PCV. Szkielet drewniany, na dachu papa. dwa balkony, Ganek. Wspólna kotłownia na węgiel/miał. Dwa garaże.

Nieruchomość zagospodarowana zielenią, ogrodzona.

Mediagaz: butla, gaz, ogrzewanie: węglowe, ogrzewanie: miejskie, podłączenie wody: miejskie, prąd, siła, typ kanalizacji: miejskaaracer.mobiescort in dubaiфитнес клуб зебратуры в южную африку

Mapa

Zdzisława Smok 

Zobacz profil

Kontakt