691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

DOM POLSKI – sprzedam dom w urokliwym miejscu, las, rzeczka, stodoła, śląskie, Myszkowski (pow.), Koziegłowy (gm.), Siedlec Duży

Oferta
290,000 zł
60 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Miejsce parkingowe: Rok budowy:

Poczuj niesamowity klimat wypoczynku na wsi! Szukasz domku letniskowego całorocznego z dala od zgiełku? To dobrze trafiłeś! Niepowtarzalne miejsce o znakomitych walorach krajobrazowych. Nieopodal posesji przepływa strumyk – odnoga rzeczki Kamieniczka, w sąsiedztwie lasy, bobrowisko… Polecam!

Lokalizacja:

Przedstawiamy Państwu nieruchomość z lat 50, na która się składa dom, budynek gospodarczy oraz stodoła, całość usytuowana na działce 3501m2. Posesja zlokalizowana w Gminie Koziegłowy, w miejscowości Siedlec Duży, w drugiej linii zabudowy. Świetna lokalizacja, położenie w sąsiedztwie lasów, zabudowy całorocznej, nieopodal odnogi rzeczki Kamieniczki… Wspaniałe miejsce na weekendowy lub wakacyjny wypoczynek z dala od zgiełku miasta dla całej rodziny. Ostoja zieleni i spokoju. Dojazd do posesji drogą asfaltową i utwardzoną.

Dom:

Dom Polski, murowany, wykorzystywany jako letniskowy całoroczny stylu wiejskim, o powierzchni całkowitej 60m2, wybudowany z kamienia i cegły, z zachowaną częścią gospodarczą oraz drewniana stodołą, wybudowany w latach 1950r., składający się z trzech izb, przedpokoju. Dach dwuspadowy, o konstrukcji drewnianej. Okna drewniane, doprowadzona woda i prąd. Ogrzewanie z kozy i kuchni przenośnej. Ciepła woda możliwa z bojlera elektrycznego. Przeznaczenie w planie zabudowa jednorodzinna i zagrodowa. Kanalizacja: przewidziane szambo. Wejście na działkę od wschodu.

Działka:

Częściowo ogrodzona, zieleń utrzymana w dobrym stanie, powierzchnia 3501m2. Sprzedaż może obejmować dodatkowe grunty 2,7568 HA. Szczegóły do ustalenia indywidualnie.

Cena do negocjacji.

Michał Smok

Licencja nr. 18794

Zobacz profil

Kontakt