691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

Działka letniskowa na sprzedaż, śląskie, Częstochowski (pow.), Kruszyna (gm.), Kijów

Oferta
199,000 zł
4400 m2 Typ działki: letniskowa Szerokość:

POD ZABUDOWĘ LETNISKOWĄ + LAS, – WODA NA DZIAŁCE, DOJAZD DROGĄ ASFALTOWĄ I LEŚNĄ PUBLICZNĄ, PRĄD PO SĄSIEDZKU. KIJÓW.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kijów (gmina Kruszyna). Kijów położony jest w dolinie rzeki Warty otoczonej kompleksami leśnymi. Kompleksy te oraz sama rzeka, stanowią w projektowanej Krajobrazowej Sieci Ekologicznej ECONET-Polska korytarz ekologiczny o znaczeniu krajowym. Tereny te oceniane są jako tereny o wysokich walorach przyrodniczych i krajobrazowych.

DZIAŁKA:

Teren o powierzchni 4400m2, składający się z dwóch działek ewidencyjnych. Otoczenie to lasy sosnowe, tereny rekreacyjne. rzeka. Ukształtowanie terenu płaskie. Działka w kształcie prostokąta, nieogrodzona.

PRZEZNACZENIE:

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działki znajdują się na terenach zabudowy letniskowej, przewidzianych pod zespół indywidualnych domków letniskowych oraz na terenach upraw polowych, z utrzymaniem dotychczasowego sposobu użytkowania z dopuszczeniem lokalizacji gospodarczo uzasadnionych nowych zagród – teren ten przeznacza się jako rezerwę perspektywiczną pod zabudowę letniskową w nawiązaniu do istniejącego już budownictwa letniskowego.

GŁOSKA BEZDŹWIĘCZNA:

Woda na działce (kran), prąd w ulicy 30m.

CENA DO NEGOCJACJI, SPRZEDAŻ TYLKO W CAŁOŚCI.

Mapa

Michał Smok

Licencja nr. 18794

Zobacz profil

Kontakt