691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

Luksus / Biznes – Nowy, nieużywany Apartament do wynajęcia! – śląskie, Częstochowa, Częstochówka-Parkitka

Oferta
2,400 zł
68,96 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 4 Miejsce parkingowe: Rok budowy:

NOWY, NIEUŻYWANY, APARTAMENT DO WYNAJĘCIA, CZĘSTOCHOWA, PARKITKA, TARAS, WINDA, KOMPLETNIE WYPOSAŻONY I UMEBLOWANY, DO ZAMIESZKANIA OD 1 Maja.

Lokalizacja:
Nieruchomość zlokalizowana w Częstochowie, w dzielnicy Częstochówka-Parkitka. Budynek położony w sąsiedztwie nowo powstających budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych. Usytuowanie bloku to niewątpliwy atut nieruchomości, dojazd do centrum samochodem zajmuje około 5 minut. W sąsiedztwie sklepy osiedlowe, stomatologia, delikatesy…Nieopodal sklep Kaufland, market Obi, stacja benzynowa, W obrębie dzielnicy tereny zielone, zapewniające ciszę i spokój, przyjemne miejsca na spacery, wycieczki rowerowe.

Budynek:
Wybudowany w najnowszej technologii, podpiwniczony, ocieplony i otynkowany. Przed blokiem miejsca parkingowe. Wejście do budynku na szyfr, monitoring. Podejście do budynku wybrukowane.

Mieszkanie:
Świeżutko wykończony apartament o powierzchni 68,96m2, składające się z salonu, otwartej kuchni i jadalni, przedpokoju, łazienki, tarasu. Na ścianach w całym mieszkaniu gipsówki, na podłogach płytki ceramiczne i parkiet. Okna PCV. Nasłonecznienie południowo-zachodnie. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem. Łazienka duża, z wanną. Stolarka wewnętrzna drewniana, zewnętrzna antywłamaniowa. Ogrzewanie miejskie. Woda opomiarowana. Istnieje możliwość wynajęcia garażu.

Zapraszamy!

Mapa

Michał Smok

Licencja nr. 18794

Zobacz profil

Kontakt