691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

Mieszkanie typu studio na wynajem, Śląskie, Częstochowa, Śródmieście

Oferta
1,648 zł
52 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Miejsce parkingowe: Rok budowy:

Mieszkanie na wynajem. Oferujemy do wynajęcia Jednopokojowy Apartament o powierzchni 52m2, usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku, gdzie mieści się dwanaście oddzielnych apartamentów o różnej powierzchni i standardzie wyposażenia.

Lokalizacja:

Budynek zlokalizowany w Centrum Częstochowy. W bliskim położeniu znajdują się ważne dla naszego miasta instytucje : Starostwo Powiatowe , Urząd Marszałka województwa śląskiego, Ślaski Urząd Wojewódzki, Urząd Miasta Częstochowy oraz oczywiście Klasztor Jasnogórski. W pobliżu Apartamentów znajduje się również supermarket Simply, gdzie mogą Państwo dokonać codziennych zakupów spożywczych, lodowisko wraz z boiskiem do piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki i basen letni oraz stacje PKP i PKS.

Mieszkanie:

Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz jadalnią, przedpokój, garderoba i łazienka z prysznicem. Apartament jest w pełni wyposażony- można się wprowadzić jedynie z walizka, gdyż posiada pełne umeblowanie, sprzęty kuchenne, zastawę, pościel, ręczniki, telewizor, internet – gotowy do zamieszkania!!!

Budynek:

Budynek o ciekawej architekturze, nowoczesny, ocieplony i otynkowany. Przed budynkiem znajduje się duży ogrodzony parking dostępny dla mieszkańców, dozorowany całodobowo. Do dyspozycji lokatorów jest również zadbany ogród z miejscem do grillowania. Do dyspozycji mieszkańców jest także ogólna pralnia zaopatrzona w pralki automatyczne i suszarki, funkcjonujące po uruchomieniu wpłatomatów.

Opłaty:

Prad, woda, gaz według wskazań liczników. Kaucja zabezpieczająca.

Serdecznie zapraszamy !оптимизация и продвижение сайтаescort servesфитнес марьиночто нужно для сафари

Mapa

Michał Smok

Licencja nr. 18794

Zobacz profil

Kontakt