691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

Na gabinet, usługi, biura, mała gastronomię – Komercyjne na wynajem, śląskie, Częstochowa, Śródmieście, 7 Kamienic 7

Oferta
1,000 zł
34 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: -1 Miejsce parkingowe: Rok budowy:

NOWY LOKAL UŻYTKOWY NA WYNAJEM, WEJŚCIE Z ULICY – POZIOM -1, ODRESTAUROWANA KAMIENICA, PARKING, MONITORING, SUPER LOKALIZACJA, CZĘSTOCHOWA, Ul. 7 KAMIENIC 7

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Lokalizacja:

Budynek zlokalizowany w Centrum Częstochowy. przy zabytkowej modernizowanej ulicy 7 Kamienic 7, w sąsiedztwie Jasnej Góry, Parku Jasnogórskiego, Alei Najświętszej Maryi Panny, Nowoczesnej Akademii Polonijnej, znanych Restauracji, Hoteli, Sklepów, Szpitala, oraz innych punktów handlowo-usługowych. Kamienica usytuowana narożnie, bardzo dobrze widoczna z daleka, dogodny dojazd do nieruchomości, przystanki autobusowe, postój taksówek.

Budynek:

Piętrowa kamienica po remoncie, ocieplona i otynkowana, okna PCV, oświetlona, monitoring, parking. Na parterze lokale usługowe tj. stomatologia i kosmetyka. Na pierwszym piętrze lokale mieszkalne. Drzwi wejściowe na szyfr. Przed budynkiem duży miejski parking dla klientów, liczba miejsc nieograniczona.

Lokal:

Przedmiotem oferty jest lokal o pow. 34m2, składający się z dwóch pomieszczeń, korytarza i wc, z przeznaczeniem na gabinety medyczne, gastronomię, usługi, biura oraz inne konkretne marki. Lokal widny, narożny, usytuowany na poziomie -1, z bezpośrednim wejściem z ulicy. Na podłogach w pomieszczeniach i korytarzach płytki ceramiczne, na ścianach tynki oraz ozdobna cegła. Ogrzewanie Elektryczne indywidualne. Lokal wyposażony m.in. w nową instalację grzewczą, elektryczną, wodno-kanalizacyjną, sieć alarmową i monitoring.

Wykończenie wnętrza do własnej aranżacji, według brandów danej marki. Istnieje możliwość przebudowania ścianek działowych według własnych potrzeb.

Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych pomieszczeń.

Dodatkowe opłaty:

prąd, woda, wywóz nieczystości.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Mapa

Michał Smok

Licencja nr. 18794

Zobacz profil

Kontakt