691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

Na szkołę, gabinety, usługi, biura, siłownie – Komercyjne na wynajem, śląskie, Częstochowa, Śródmieście

Oferta
11,250 zł
450 m2 Liczba pokoi: 10 Piętro: 1 Miejsce parkingowe: Rok budowy:

LOKAL UŻYTKOWY NA WYNAJEM W ZADBANEJ KAMIENICY -10 SAL/POM. BIUROWYCH, SEKRETARIAT, WC, WEJŚCIE Z ULICY PRZEZ KLATKĘ SCHODOWĄ, 1 PIĘTRO – SUPER LOKALIZACJA, CZĘSTOCHOWA.

Pewna lokalizacja na biznes.

Lokalizacja:

Budynek zlokalizowany w ścisłym Centrum Częstochowy, najlepsza lokalizacja, o największym natężeniu ruchu pieszych: Aleje Najświętszej Maryi Panny i Al. Wolności, w sąsiedztwie największa ilość przystanków komunikacji miejskiej i podmiejskiej, Restauracja McDonald’s, Cinema City, Biblioteka Publiczna, Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza, Dworzec PKP i PKS…

Budynek:

Zadbana kamienica, ocieplona i otynkowana, okna PCV, przed budynkiem duży miejski parking dla klientów, liczba miejsc nieograniczona, możliwość parkowania na posesji za dodatkową opłatą 40zł./mc.

Lokal:

Przedmiotem oferty jest lokal o pow. 450m2, składający się z 10 pomieszczeń/sal wykładowych, sekretariatu, korytarza i wc, z przeznaczeniem na gabinety medyczne, szkołę, gastronomię, usługi, biura oraz inne konkretne marki. Lokal widny, narożny, usytuowany na 1 Piętrze, z bezpośrednim wejściem z ulicy. Na podłogach w pomieszczeniach i korytarzach płytki ceramiczne, na ścianach tynki oraz gipsówki. Ogrzewanie miejskie. Dużo miejsca na reklamę: balkony.

Wykończenie wnętrza takie jak na zdjęciach lub do własnej aranżacji, według brandów danej marki. Istnieje możliwość przebudowania ścianek działowych według własnych potrzeb.

Dodatkowe opłaty:

prąd, woda, ogrzewanie, wywóz nieczystości, internet.

Mapa

Zdzisława Smok 

Zobacz profil

Kontakt