691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

NOWA OFERTA – Dom na sprzedaż w Rędzinach!

Oferta
449,000 zł
240 m2 Liczba pokoi: 5 Piętro: 1 Miejsce parkingowe: Rok budowy:

DOM W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM, RĘDZINY, W BRYLE BUDYNKU LOKAL UŻYTKOWY PODPIWNICZONY, DZIAŁKA NAROŻNA, OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Lokalizacja:

Nieruchomość zlokalizowana w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim, w miejscowości Rędziny, w rejonie zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej.

W niedalekim sąsiedztwie sklep spożywczy, Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji, Szkoła…

Bardzo dobra lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej, dobra widoczność z drogi.

Budynek:

Przemyślany projekt budynku, nowoczesny wygląd zewnętrzny, który idealnie koresponduje z funkcjonalnym wnętrzem. Dom został podzielony na dwie część na dzienną i część związaną z prowadzeniem działalności gospodarczej typu sklep/piekarnię. W części dziennej na parterze przewidziano wiatrołap, hol, przestronny salon z jadalnią, otwartą kuchnię z wyspą i spiżarką, łazienkę, dwa pokoje, kotłownię, na piętrze hol, dwie sypialnie, łazienkę, schowek. W części komercyjnej zaprojektowano duży przestronny sklep (około 80m2) i obszerną piwnicą. W budynku rozprowadzono instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną. Dodatkowo na działce znajduje się mały budynek wolnostojący, który można byłoby wykorzystać np na garaż.

Budowa rozpoczęta w 2000r. z pustaka ceramicznego, dach kopertowy kryty blacho- dachówką, stan surowy zamknięty, okna PCV – w salonie przesuwne okno typu HST

Powierzchnia całkowita: około 240 m2,

Powierzchnia działki: 1029m2,

Działka objęta planem zagospodarowania, który przewiduje na tym terenie zabudowę usługową.

Polecamy!

Michał Smok

Licencja nr. 18794

Zobacz profil

Kontakt