691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Wszystkie wpisy

AtriumDuo Nieruchomości Częstochowa! Zalety współpracy.

  • 10 stycznia 2019

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz w zakresie finansowym. Gwarantujemy Państwu korzystne warunki współpracy oraz bezpieczeństwo transakcji – Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości pomoże Państwu w wyborze najkorzystniejszej oferty oraz pozwoli zaoszczędzić czas, a także ułatwi procedury związane z bezpieczną sprzedażą, zakupem, a także najmem oraz wynajmem nieruchomości.

Przede wszystkim zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego staramy się, aby transakcje przebiegały w bezproblemowo. W tym celu pomagamy w negocjacjach najdogodniejszych dla Państwa warunków, organizowaniu formalności. Dzięki stałemu kształceniu się jesteśmy w stanie służyć fachowym doradztwem i pomocą merytoryczną.

Posiadamy licencję zawodową nr 18794 nadaną przez Ministra Budownictwa oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Jako firma Atrium Duo Nieruchomości pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Działamy w Częstochowie i okolicach, oferując szeroki wachlarz kompleksowych, opartych na bogatym doświadczeniu i wiedzy usług w zakresie Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Przedstawiamy Państwu zakres usług związanych z pośrednictwem obrotu nieruchomościami:

  • doradztwo w zakresie określenia ceny ofertowej nieruchomości w oparciu o analizę rynku i wizję lokalną nieruchomości
  • kupno/sprzedaż.
  • najem/wynajem i dzierżawa.
  • wyszukanie kontrahenta.
  • prowadzenie negocjacji.
  • sprawdzenie stanu prawnego.
  • kompleksowa obsługa transakcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo również komfortowe mieszkania do wynajęcia. Wielu spośród naszych klientów to pracownicy korporacji oraz klienci indywidualni z polecenia. Zajmujemy się na zlecenie Klienta organizacją adaptacji i przystosowania lokalu do potrzeb przyszłego najemcy (organizacja niewielkich prac remontowych, umeblowania, wyposażenia lokalu), Przygotowujemy profesjonalna sesję zdjęciową nieruchomości. Prezentujemy nieruchomości w imieniu właściciela. Oferujemy nieruchomości na stronie naszego biura oraz portalach branżowych. Posiadamy sprawdzone projekty Umów i dokumentów związanych z wynajmem nieruchomości. Na zlecenie właściciela nieruchomości – opieka nad nieruchomością podczas trwania Umowy Najmu.

Dla naszych klientów mamy dwa rodzaje umów pośrednictwa tj. umowa typu otwartego i umowa na zasadach wyłączności:

  • Umowa typu otwartego nie zabrania Klientowi sprzedaży nieruchomości na własną rękę. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony, wynagrodzenie za usługę otrzymuje pośrednik w momencie sfinalizowania transakcji z Klientem wskazanym przez biuro.
  • Na zasadach wyłączności zabrania Klientowi w czasie określonym w umowie zgłaszać ofertę w innych biurach pośrednictwa, a wynagrodzenie za usługę otrzymuje pośrednik jedynie w przypadku wskazania Klientowi osoby która zawrze transakcję opisaną w umowie pośrednictwa.

atrium duo nieruchomości częstochowa atrium duo opinia biuro nieruchomości częstochowa dom idealna kuchnia jak modnie wykończyć dom jak modnie wykończyć mieszkanie Jak urządzić kawalerkę? jak zaprojektować kuchnię? kawalerka kryzys 2022 kuchnia kuchnia na wymiar nieruchomosci czestochowa ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe a zdrowie ogrzewanie podłogowe wady ogrzewanie podłogowe w bloku ogrzewanie podłogowe zalety Program "Pierwsze mieszkanie" Program rządowy rachunek oszczędnościowy 2023 rynek mieszkań 2022 rynek nieruchomości 2023 rynek nieruchomości 2024 styl marynistyczny sztuczna inteligencja Sztuczna inteligencja w branży nieruchomości trendy wnętrzarskie 2023 twoja idealna kuchnia Urządzanie mieszkania wnętrz 2023 wnętrza wykończenie wnętrze co jest modne 2023 własny dom