691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

Dom na sprzedaż, Śląskie, Częstochowa, Tysiąclecie

Oferta
550,000 zł
250 m2 Liczba pokoi: 5 Piętro: 1 Miejsce parkingowe: Rok budowy:

DOM NA SPRZEDAŻ, ŚLĄSKIE, CZĘSTOCHOWA, TYSIĄCLECIE – JEDNORODZINNY PO REMONCIE, POW. 180m2, DZIAŁKA 680m2, GARAŻ W BRYLE, TERMOMODERNIZACJA W 2015r., ZNAKOMITA LOKALIZACJA, CENA DO NEGOCJACJI. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. NOWA NIŻSZA CENA!

Lokalizacja:

Nieruchomość zlokalizowana w województwie śląskim, w miejscowości Częstochowa, w dzielnicy Tysiąclecie. Na północ od Centrum Częstochowy. W sąsiedztwie zabudowa mieszkalna jednorodzinna bliźniacza, szeregowa oraz wolnostojąca.

Bardzo dogodny dojazd do Centrum – 1,5km (3min). W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, szkoła podstawowa i gimnazjum. sklepy spożywcze i wielobranżowe.

Budynek:

Oferujemy do sprzedania jednorodzinny dom o powierzchni całkowitej 250m2, użytkowej 100,50m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 680m2. Budynek wybudowany w latach 70-ych, z cegły, kryty papa, po termomodernizacji – styropian. Elewacja budynku akrylowa. Ustawienie frontu: zachód.

Rozkład pomieszczeń:

Piwnica: korytarz, kotłownia, pięć pomieszczeń gospodarczych
Parter: wiatrołap, przedpokój, salon, jadalnia (może być jako osobny pokój), kuchnia, łazienka, klatka schodowa.
Piętro: trzy duże sypialnie, łazienka, garderoba, przedpokój.

Na podłogach parkiety i płytki ceramiczne, na ścianach gipsówki, okna PCV, ciepła woda z junkersa opcjonalnie z pieca węglowego, ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny oraz opcjonalnie węglowe, kanalizacja, siła. Działka ogrodzona, zagospodarowana zielenią (tuje, krzewy ozdobne, inne), częściowo kostka brukowa. Garaż – w bryle budynku, z kanałem. Doprowadzony prąd.

Przeznaczenie:

Nieruchomość położona jest na terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka położona jest na terenach zabudowy wielorodzinnej i usług ogólnomiejskich – MWU

Kredyt:

NASZ DORADCA POMOŻE CI W UZYSKANIU KREDYTU. OFERTA KILKUNASTU BANKÓW.

Znajdź nas:

Facebook: https://www.facebook.com/AtriumDuo
Google+: google.com/+AtriumDuoCzęstochowa
Twitter: https://twitter.com/AtriumDuo_pl

Mapa

Michał Smok

Licencja nr. 18794

Zobacz profil

Kontakt

Inne