691-747-210 603-795-405 512-968-509 343240045 nieruchomosci@atriumduo.pl

Nieruchomości

Poczuj niesamowity klimat wypoczynku na wsi! Kup ekologiczny dom z drewna! – śląskie, Kłobucki (pow.), Lipie (gm.), Kleśniska

Oferta
155,000 zł
50 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Miejsce parkingowe: Rok budowy:

POCZUJ NIESAMOWITY KLIMAT WYPOCZYNKU NA WSI! KUP EKOLOGICZNY DOM Z DREWNA!

NIEPOWTARZALNE MIEJSCE O ZNAKOMITYCH WALORACH KRAJOBRAZOWYCH, ŚWIEŻE POWIETRZE, OTWARTE PRZESTRZENIE, OWOCE, WARZYWA, BLISKOŚĆ NATURY.

DOM DO ZAMIESZKANIA, CAŁOROCZNY, JAKO LETNISKOWY, DREWNIANY Z PRZESZKOLONĄ WERANDĄ, STUDNIA, ALTANA, GRILL, BUDYNEK GOSPODARCZY.

Lokalizacja:

Przedstawiamy Państwu niezwykle urokliwa posiadłość zlokalizowana w Gminie Lipie, w miejscowości Kleśniska. Miejsce malownicze, sąsiedztwie domy mieszkalne i letniskowe, lasy mieszane, rzeka Warta oraz szlak turystyczny. Wspaniałe miejsce na weekendowy lub wakacyjny wypoczynek z dala od zgiełku miasta dla całej rodziny. Ostoja zieleni i spokoju. Dojazd do posesji przez las drogą asfaltową i utwardzoną.

Domek:

Urzekający domek letniskowy całoroczny stylu wiejskim, o powierzchni 50m2, wybudowany z drewna, składający się z kuchni, dużego pokoju (można podzielić na dwa), łazienki, przedpokoju. Dach dwuspadowy, o konstrukcji drewnianej. Okna PCV. Nowe instalacje: grzewcza, wodna, elektryczna. Ciepła woda z bojlera. Ogrzewanie kominkowe, w wkładem z cegły szamotowej. Szambo. Na podłogach panele i płytki ceramiczne. Łazienka w nowoczesnej glazurze i terakocie, z kabiną prysznicową (nowa, w trakcie montażu). Strych – jedna wielka powierzchnia do zaadoptowania. Na posesji budynek gospodarczy mieszczący pomieszczenie wykorzystane jako pokój gościnny, dodatkową letnią toaletę, pomieszczenie gospodarcze. Obok budynku gosp. przygotowane miejsce na garaż. Wyposażenie i umeblowanie do uzgodnienia. Nowe instalacje: grzewcza wraz z piecem, wodna, elektryczna. Dostępny zasięg telefonii komórkowej. W pobliżu bardzo dobrze wyposażony sklep. Posiadłość świetnie nadaje się na gospodarstwo agroturystyczne…

Dostępne atrakcje:

Załęczański Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Bukowa Góra. rzeka Warta. Zamek w Dankowie…

Cena do uzgodnienia.

Mapa

Michał Smok

Licencja nr. 18794

Zobacz profil

Kontakt